Hondenuitrenplek Dr. Ter Haarlaan
Wij streven ernaar om minimaal één hondenuitrenplek per dorpskern te hebben. Dus ook in Poeldijk. Daarom zijn wij op zoek gegaan naar een geschikte locatie om zo’n plek aan te kunnen leggen. Wij hebben een geschikte locatie aan de Dr. Ter Haarlaan gevonden. Wij hebben de buurt gevraagd hierover mee te denken.
Om welke plek gaat het?
Het gaat om het veldje naast de skatebaan bij de Arckelweg en de Dr. Ter Haarlaan in Poeldijk.
Samen met de buurt
Van 20 maart tot en met 3 april konden omwonenden via deze pagina aangeven of zij voor of tegen de aanleg van een hondenuitrenplek op deze locatie zijn. Daarnaast was er ruimte om een open reactie of opmerking te delen.
De stemuitslag
72% van de stemmers is voorstander van dit initiatief. Dit betekent dat wij de hondenuitrenplek op deze locatie gaan maken.
Hoe verandert de locatie?
Om de hondenuitrenplek aan te leggen, worden aanpassingen gedaan op de locatie. Zo komt er een hek om het veldje en komt er een informatiebord. Ook plaatsen we een prullenbak en een poepzakjesdispenser.
Wanneer verandert de locatie?
Wij gaan aan de slag met de voorbereidingen. Via deze pagina houden wij u op de hoogte wanneer we starten met de voorbereidende werkzaamheden en de aanleg van de hondenuitrenplek op de locatie.
Heeft u een vraag?
Neem dan contact met ons op via 14 0174(Verwijst naar een telefoonnummer) of het contactformulier(Verwijst naar een externe website).